Hakkımızda

Emo Ticaret Ltd. Şti. olarak, Türkiye’de Fotoğraf ve Albüm sektöründe hammadde tedariki yapan firmaların eksikliğini görerek bu bağlamda mevcut eksikliğin giderilmesi ve bir potansiyel yaratma amacıyla Mayıs ayı 2014 yılında faaliyete başladık.

Başlangıçta düğün albümlerinde kullanılan PVC yapışkanlı levhaların ithalatı ve yurt içi satışına odaklanan firmamız, 2015 yılı ile birlikte pvc levhanın yanında soğuk laminasyon çeşitleri, sıcak laminasyon çeşitleri, ebat inkjet fotoğraf kağıtları, rulo fotoğraf kağıtları, parlak ve mat polyester canvas kumaşı çeşitlerini de bünyemize eklemiş olduk.

Sonraki yıllarda ana işimizin yanında, farklı sektörlerden vizyoner firmalara ithalat yapmaları konusunda danışmanlık ve partnerlik yapmaya başladık. Faaliyet gösterdiğimiz sektörler ise; Fotoğraf, Otomotiv, Matbaa, Reklam, PetShop ve Boya olarak şekillenmiş oldu.

Her güne ilk günkü heyecanımızla başlamaya, ürün ve hizmet çeşidimizi geliştirmeye, müşteri ve iş ortaklarımızla istişarelerle kendimizi geliştirerek sektöre hizmet etmeye devam ediyoruz…

Saygılarımızla,

Emo Ticaret Ltd. Şti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı sat%C4%B1%C5%9F.png